SEJAS PROCEDŪRAS

Mūsu salons veicot jebkuru sejas procedūru uzmanību un kvalitāti pievēršam sejas masāžai.

Mūsu skaistums rodas galvenokārt no skaistas, koptas sejas ādas. Daudzu ārzemju speciālisti ir atzinuši sejas masāžas nozīmi un svarīgumu.

Sejas masāža ir neatņemama un svarīga jebkuras procedūras sastāvdaļa un pasākums. Tā ir tik pat nozīmīga aktivitāte sejai, kā sports ķermenim. To veido daudzu un dažādu tehniku kopums, tā veicina toksīnu izvadīšanu un uzlabo muskuļu tvirtumu.

Regulāra masāža uztur sejas ādu veselīgu, skaistu un jaunības pilnu. Tā uzlabo asinsriti un likvidē piepampumu. Novecošanās procesi tiek aizkavēti, grumbas izlīdzinātas un āda atjaunota. Pateicoties masāžai uzlabojas ādas barošanās spējas un palielinās skābekļa piegāde audiem, kā rezultātā āda iegūst veselīgu mirdzumu. Sejas muskuļu sistēma tiek vingrināta, tai ir tonuss un liftinga efekts.

Korekti veikta sejas masāža darbojas kā sejas „sauna.” Masažas procesa rezultātā palielinās ādas temperatūra, kas veicina poru atvēršanos un tīrīšanos. Līdz ar to masāža arī kalpo kā palīgs, lai sejas ādu uzturētu tīru un veselīgu.

Sejas masāža ir piemērota jebkuram vecumam un ādas tipam.

Izvēloties sejas procedūras kursu, kas sastāv no 6 reizēm – pirmā procedūra ar 15% atlaidi un 6 procedūra ar 50% atlaidi

Izvēloties sejas procedūras kursu, kas sastāv no 10 reizēm – pirmā procedūra ar 15% atlaidi un 10 procedūra bez maksas.

Vislabākā dāvana – lieliska atpūta – skaistas atmiņas!