WHY FACE MASK 4D COLLAGEN SLEEPING MASK 4D Collagen maska – 6ml + 6ml

Maska tiešā veidā novērš grumbu veidošanos, aizpilda to acīmredzami un paātrina kolagēna sintēzi. Rezultāts: bagātīgi baro un redzami atjauno ādu

YOUNG&PURE REFRESHING AND CALMING MASK Atsvaidzinoša, poru samazinoša sejas maska – 5ml + 5ml

Atsvaidzina un nomierina ādu, tai ir viegla antibakteriāla iedarbība. Tas līdzsvaro eļļas izdalīšanos un samazina atklātās poras.

WHY MASK – EYE MASK Maska ādai ap acīm 2 ml + 2ml + 2ml

Nodrošinās ādai ap acīm jaunu izskatu. Samazina tumšos lokus un lokus zem acīm, mazina tūsku. Mitrina un nostiprina ādu ap acīm.

WHY MASK 4D LASER Transformation 4D lāzera sejas maska – 6ml + 6ml

Intensīvā terapija cīņā pret grumbām. Uzklājot uz ādas, patentētas jūras kolagēna mikrosfēras iekļūst dziļi grumbu rievās un izlīdzina seja ādu.

WHY MASK SOS CALMING Nomierinoša sejas maska – 6ml + 6ml

Efektīvi nomierina- tūskas, apsārtuma, pūtītes un pārmērīgas ādas apsārtuma pazīmes. Tai ir viegla antibakteriāla iedarbība.

WHY MASK 24H LIFT EFFECT + peeling 24h liftinga maska + pīlings – 6ml + 6ml

Pīlings maigi noņem mirušās epidermas šūnas un maska nekavējoties sniedz ādai bagātīgu mitrumu un enerģiju, ievērojami nostiprina to un izlīdzina smalkas līnijas.

WHY MASK Extreme Hydration Intensīvi mitrinoša sejas maska – 6ml + 6ml

Intensīvi mitrina ādu un tās dziļākos ādas slāņos. Nodrošina lielisku aprūpi un atstāj zīdainu, maigu komforta sajūtu uz ādas.

WHY MASK Intense Regeneration Reģenerējoša, pret-grumbiņu sejas maska – 6ml + 6ml

Baro ādu un saglabā mitrumu,stiprina dabisko funkciju, stimulē tā atjaunošanos un pasargā no priekšlaicīgas novecošanās.