Hand Cream CALENDULA 75ml (kliņģerītes)

Atjaunojošs krēms rokām un nagiem, 2-in-1 sausai un bojātai ādai. Aktīvi baro ādu rokām un nagiem, stimulē atjaunošanos un nostiprina ādas aizsardzības mehānismu pateicoties klinģerītes un alantoīna ekstrakta saturam. Ātri uzsūcas.

Hand Cream GRAPES 75ml

Ar provitaminu B5 mitrina ādu uz rokām un nodrošina nagu un roku kopšanu. Vīnogu sēklu eļļa un C vitamīns palīdz novērst priekšlaicīgu ādas novecošanos un noverš ādas plankumu veidošanos. Krēms ātri uzsūcas.

Hand Cream KARITE 75ml

Īpaši mitrinošs krēms rokām un nagiem 2-in-1 ar kakao sviestu maksimāli mitrina ādu, stiprina nagus un mīkstina kutikulu. Īpaši piemērota sausai ādai.

Hand Cream ALMOND 100ml

Ar mandeļu eļļa un šī sviests, pasargā un aizsargā ādu, veicina tās atjaunošanos un nostiprina nagus. Mandeļu eļļa piemērota raupjai ādai.

Hand Cream Chamomilla 100ml

Kumelīšu roku un nagu 2-in-1 aizsargkrēms veido roku ādas virsmas aizsargkārtu, mitrina ādu un samazina apkārtējās vides kaitīgo iedarbību. Tajā pašā laikā krēms intensīvi baro ādu pateicoties kumelīšu un kviešu dīgļu eļļas ekstraktam. Neaizvietajams, ja ir fizisku roku darbs.

Hand Cream Argan 100ml

Dārga formula sausai ādai! Augsti novērtētais argāna eļļa un kakao un šī sviests atjauno ādu, nodrošina to ar vislabāko iespējamo aizsardzību un novērš ādas sausumu. Krēms arī nostiprina nagus un mīkstina jūsu kutikulas.

Hand Cream Jasmine & Magnolia 75ml

Ātri uzsūcošais krēms ar ziedu aromātu, jasmīna ekstraktu, jojobas eļļu un šī sviesta nodrošina vissvarīgu mitrumu, baro, aizsargā un mīkstina ādu. Tas arī nostiprina nagus, neatstājot nepatīkamus taukainus atlikumus.

Hand Cream COTTON & SILK 75ml

Zīdainam pieskārienam un samtaini maigām rokām ar ilgstošu svaigu smaržu! Šī maigā formula, ar kokvilnu, zīda proteīniem un makadāmijas eļļu, bagātīgi attīra ādu uz rokām, stiprina nagus