skip to Main Content
Menu

Greipfrūtu anticelulīta procedūra (1.p) (60 min) enerģija, saule, vieglums, dzīvesprieks

Standarta cena- 40 euro
Cena ar klienta karti – 29 euro

Greipfrūts novērš garīgo nogurumu, jo sastāvā esošo greipfrūtu ēterisko eļļu uzskata par vienu no iedarbīgākajiem dabiskajiem antidepresantiem. Greipfrūta ēteriskā eļļa paaugstina imunitāti, kā arī veicina toksīnu izvadīšanu no organisma. Greipfrūtu procedūras laikā esošais aromterapijas kurss mazina apetīti, tāpēc to izmanto arī liekā svara un ķermeņa apjomu un problemātisko vietu aprūpei.  Greipfrūta pieskāriens  mazina kapilāru tīklojumu uz ādas.
Tonizējoša ķermeņa greipfrūta masāža, pātrina vielmaiņas procesus un uzlabo asinsriti. Šī masāža veicina liekā šķirdruma un toksīnu izvadīšanu, stiprina un tonizē muskuļus. Masāžas rezultātā pakāpeniski izlīdiznās āda, tā iegūst tonusu un tvirtumu.
Masāža tiek veikta ar greipfrūta eļļu un papildus svaigu greipfrūta sulu, kas papildus palīdz izvadīt lieko šķidrumu, mazina celulītu, vairo ķermeņa ādas tonusu un labsajūtu.

Rezultāts: palīdz mitrināt un atjaunot ādu, mazināt apetīti. Šo masāžu ieteicams veikt kursa veidā, kas palielinatu tās efektivītāti.

Back To Top